ملت آمریکا رسانه ها وزارت خارجه دونالد ترامپ

ملت: آمریکا رسانه ها وزارت خارجه دونالد ترامپ اخبار بین الملل

گت بلاگز اخبار اجتماعی تشکیل کمیته پیگیری استخدام‌های سال 92 متروی پایتخت کشور عزیزمان ایران

رئیس کمیسیون سلامت شورای شهر پایتخت کشور عزیزمان ایران توضیحات معاون شهردار در خصوص استخدام‌های مترو را آدرس غلط دانست.

تشکیل کمیته پیگیری استخدام‌های سال 92 متروی پایتخت کشور عزیزمان ایران

تشکیل کمیته پیگیری استخدام های سال 92 متروی تهران

عبارات مهم : شهردار

رئیس کمیسیون سلامت شورای شهر پایتخت کشور عزیزمان ایران توضیحات معاون شهردار در خصوص استخدام های مترو را آدرس غلط دانست.

به گزارش ایسنا، رحمت الله حافظی مدیر کمیسیون سلامت شورای شهر بعد از استماع گزارش معاون شهردار در خصوص استخدام های مترو خطاب به تشکری هاشمی گفت: آدرس غلط ندهید، آیا که این اعتراضات از گزارش شرکت بازرسی کل کشور که یک نهاد رسمی و قانونی است احصاء شده است مگر اینکه شرکت بازرسی اعلام کند گزارشی که منتشر کرده اشتباه است.

تشکیل کمیته پیگیری استخدام‌های سال 92 متروی پایتخت کشور عزیزمان ایران

وی با بیان اینکه این گزارش شرکت بازرسی کل کشور مربوط به خرداد 93 هست، تصریح کرد: چطور می گویید این افراد قراردادشان تبدیل شده است است در حالیکه بر اساس این گزارش که برایتان قرائت می کنم 1200 استخدام تازه گزارش شده است است و تعداد پرسنل حوزه مدیرعامل از 726 نفر به 2055 نفر رسیده است و این در حالیست که می گویید پاسخ ما نرسیده است.

حافظی با بیان اینکه سوالات شرکت بازرسی کل کشور خطاب به مدیرعامل وقت شرکت بهره برداری مترو بوده، اظهار کرد: جالب است بدانید که در گزارشی که شرکت بازرسی منتشر کرده در ابتدا پرسش مطرح شده است و بعد از آن پاسخ را قید کرده اند و 30 صفحه گزارش به صورت پرسش و جواب تنظیم شده است و چطور می گویید جواب های ما نرسیده است.

رئیس کمیسیون سلامت شورای شهر پایتخت کشور عزیزمان ایران توضیحات معاون شهردار در خصوص استخدام‌های مترو را آدرس غلط دانست.

وی با بیان اینکه من آمارهای ارائه شده است از سوی معاون شهردار را قبول ندارم و باید راستی آزمایی شود، مدعی شد: شرکت بازرسی کل کشور اعلام کرده در پیوست بودجه سال 92 کارکنان مترو در سال 90، 5000 نفر بودند و در سال 91 تا 92 تعداد زیادی پرسنل اضافه شدند که اختلاف گزارش شرکت بازرسی و مترو به 8000 نفر می رسد و چطور ممکن است که این اختلاف گزارش ها به این عدد برسد.

وی خطاب به معاون شهردار با بیان اینکه گزارش شرکت بازرسی را منکر نشوید آیا که من از روی متن جهت شما می خوانم گفت: در صفحه هفت بند «ب» شرکت بازرسی آورده است که در بررسی ها مشخص شده است 400 پرسنل جذب شده است بالای 40 سال سن دارند و مدرک تحصیلی 50 درصد آنها زیر دیپلم و تنها هفت درصد فوق دیپلم و لیسانس بوده اند که مدرک نیمی از این افرادی که دیپلم و لیسانس دارند غیر مرتبط است و 30 درصد افرادی که جذب شده است اند تحصیلاتشان تا پنجم ابتدایی و بی سواد بودند و باید اعلام کنم دلایل استخدامی این افراد بر خلاف قوانین مندرج بوده و شرکت بازرسی کل کشور نیز اعلام کرده که از پاسخ های مدیرعامل وقت قانع نشده است.

حافظی با بیان اینکه من ادعایی در این خصوص ندارم و تنها گزارش شرکت بازرسی را می خوانم گفت: بهتر است اعتراضات تان را به شرکت بازرسی بگویید. ولی جهت من جای پرسش هست، شما از زیاد کردن خطوط مترو و کارها خوبی که انجام داده اید می گویید ولی آیا نمی گویید که بر اساس برنامه دوم پنج ساله الان باید اوضاع مترو چه باشد و کجاست؟ ما باید الان 1900 واگن داشته باشیم نه 1300 دستگاه و 600 واگن از برنامه عقب هستیم.

تشکیل کمیته پیگیری استخدام‌های سال 92 متروی پایتخت کشور عزیزمان ایران

وی افزود: آنقدر شهرداری بودجه پرت از محل های متفاوت دارد که می شود جهت مردم کار کرد که نکردید.

وی با بیان اینکه ما نمی گوییم راهبر نمی خواهیم یا استخدام نکنید گفت: می گوییم استخدام هایتان آیا بدون برگزاری آزمون و بدون مصاحبه بوده و به صورت غیر کیفی جذب داشته اید و بهتر است در این خصوص مغلطه نکنید.

رئیس کمیسیون سلامت شورای شهر پایتخت کشور عزیزمان ایران توضیحات معاون شهردار در خصوص استخدام‌های مترو را آدرس غلط دانست.

وی افزود: بهتر است شورای شهر کمیته ای در جهت راستی آزمایی توضیحات شهرداری در خصوص استخدام های مترو تشکیل دهد تا عنوان به صورت درست بررسی شود.

واژه های کلیدی: شهردار | استخدام | شهرداری | استخدامی | شورای شهر | اخبار اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs