ملت آمریکا رسانه ها وزارت خارجه دونالد ترامپ

ملت: آمریکا رسانه ها وزارت خارجه دونالد ترامپ اخبار بین الملل

گت بلاگز اخبار سیاسی و اجتماعی بررسی لایحه جامع انتخابات در دستور کار هیأت وزیران قرار داده شد / سخنگوی وزارت کشور

سخنگوی وزارت کشور از نهایی شدن لایحه جامع انتخابات در کمیسیون سیاسی دفاعی دولت خبر داد و گفت: لایحه جامع انتخابات به صحن دولت ارائه شده است و بررسی آن در دستور

بررسی لایحه جامع انتخابات در دستور کار هیأت وزیران قرار داده شد / سخنگوی وزارت کشور

سخنگوی وزارت کشور: بررسی لایحه جامع انتخابات در دستور کار هیأت وزیران قرار گرفت

عبارات مهم : انتخابات

سخنگوی وزارت کشور از نهایی شدن لایحه جامع انتخابات در کمیسیون سیاسی دفاعی دولت خبر داد و گفت: لایحه جامع انتخابات به صحن دولت ارائه شده است و بررسی آن در دستور کار هیئت وزیران قرار گرفته است.

به گزارش ایلنا، سید سلمان سامانی در این باره افزود: با بررسی و تایید لایحه جامع انتخابات در هیئت وزیران بلافاصله این لایحه جهت طی مراحل قانونی به مجلس شورای اسلامی ارائه خواهد شد.

سخنگوی وزارت کشور با تاکید بر اینکه در این لایحه تمامی نواقصی که در قوانین مربوط به انتخابات وجود داشت برطرف شده است هست؛ تصریح کرد: بر اساس این لایحه تمامی مراحل برگزاری انتخابات از جمله اخذ رای و شمارش آرا به صورت الکترونیکی انجام می شود.

بررسی لایحه جامع انتخابات در دستور کار هیأت وزیران قرار داده شد / سخنگوی وزارت کشور

سامانی از براق سازی هزینه های انتخاباتی کاندیداها بر اساس لایحه تازه خبر داد و گفت: عدم شفافیت در هزینه های انتخاباتی از جمله مسائلی بود که همواره از سوی گروه ها و اقشار متفاوت از آن به عنوان یک ضعف یاد می شد که به این ترتیب در این لایحه آینده نگری شده است که هر یک از کاندیداها ملزم شدند شماره حساب انتخاباتی خود را در یکی از بانک ها افتتاح کرده و نماینده مالی خود را هم جهت ارائه گزارش مالی انتخاباتی معرفی کنند.

وی تاکید کرد: با اجرای این سازوکار تازه هر یک از کاندیداها ملزم به ارائه گزارش مالی هزینه های انتخاباتی خود می شوند که این مسئله منجر به براق سازی هزینه های انتخاباتی جهت مردم و گروه ها و جریانات خواهد شد.

سخنگوی وزارت کشور از نهایی شدن لایحه جامع انتخابات در کمیسیون سیاسی دفاعی دولت خبر داد و گفت: لایحه جامع انتخابات به صحن دولت ارائه شده است و بررسی آن در دستور

سخنگوی وزارت کشور با بیان اینکه در لایحه جامع انتخابات تمام قوانین مربوط به انتخابات تجمیع و سامان داده شده است و در بعضی موارد هم مورد اصلاح قرار گرفته هست، گفت: در لایحه جامع انتخابات تفاوت های اجرایی برگزاری انتخابات ریاست جمهوری، مجلس و شوراها به حداقل رسیده که این مسئله موجب تسهیل فرآیند اجرای هر چه بهتر انتخابات خواهد شد.

سامانی خاطرنشان کرد: در این لایحه وظایف اجرا و نظارت در انتخابات به صورت کاملا مشخص و براق تعیین شده است که این اقدام از تداخل های احتمالی وظایف ناظران و مجریان جلوگیری می کند.

واژه های کلیدی: انتخابات | وزارت کشور | هیئت وزیران | انتخابات ریاست جمهوری | اخبار سیاسی و اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs