ملت آمریکا رسانه ها وزارت خارجه دونالد ترامپ

ملت: آمریکا رسانه ها وزارت خارجه دونالد ترامپ اخبار بین الملل

تصاویر ، اعطای نشان شوالیه فرانسه به «آرنولد»

به گزارش خبرآنلاین، نشان شوالیه فرانسه به «آرنولد شوارتزینگر» بازیگر، قهرمان سابق پرورش اندام و فرماندار سابق اتریشی الاصل ایالت کالیفرنیا آمریکا در کا..

ادامه مطلب

12 سال زندان جهت مردی فراتر از شیطان

مرد امریکایی به جرم سوزاندن پسر نامزد خود در وان آب جوش حمام به 12 سال زندان محکوم شد.  12 سال زندان جهت مردی فراتر از شیطان عبارات مهم : ..

ادامه مطلب

حل نظامی پرسشها کره‌شمالی خبر از فاجعه‌ای تازه در منطقه می‌دهد / لاوروف

وزارت دفاع روسیه امروز (چهارشنبه) ششمین کنفرانس هر سال امنیت بین‌الملل MCIS-۲۰۱۷ را با صحبت وزیر خارجه و دفاع این کشور شروع کرد. لاوروف:..

ادامه مطلب

بروزترین قیمت خودروهای وارداتی

این هفته قیمت خودروهای وارداتی در بازار عوض کردن خاصی نسبت به قیمت این محصولات در هفته گذشته نداشته است.  بروزترین قیمت خودروهای وارداتی ..

ادامه مطلب

عکس + خواستگاری از دختر مورد علاقه با شهاب سنگ عظیم الجثه!

خواستگاری مرد جوان با شهاب سنگ خواستگاری از دختر مورد علاقه با انگشتر جواهرنشان خوب است ولی میلیون ها نفر از همین روش استفاده می کنند، بنابراین یک مرد چ..

ادامه مطلب

پرونده بازی کشور عزیزمان ایران – چین در کمیته انضباطی فیفا

میزبانی کشور عزیزمان ایران در بازی برابر چین در مرحله مقدماتی جام جهانی 2018 روسیه با گزارش ناظر بازی مورد پیگیری کمیته انضباطی فیفا قرار خواهد گرفت. ...

ادامه مطلب

سمت «سحر نوروز زاده» هم عوض کردن کرد ، تصفیه در وزارت خارجه آمریکا ادامه دارد

یکی دیگر از کارکنان وزارت خارجه آمریکا که از سوی رسانه‌های محافظه‌کار به عدم وفاداری به ترامپ متهم شده است بود، از سمت مهم خود کنار گذاشته شده است است. ..

ادامه مطلب