ملت آمریکا رسانه ها وزارت خارجه دونالد ترامپ

ملت: آمریکا رسانه ها وزارت خارجه دونالد ترامپ اخبار بین الملل

افشین هاشمی کمدی موزیکال به صحنه می‌برد

افشین هاشمی که چهار سال از به صحنه رفتن آخرین نمایشنامه‌اش می‌گذرد، قصد دارد تازه‌ترین نمایشنامه‌اش – «شیرهای خان‌باباسلطنه» – را مرداد و شهریور امسا..

ادامه مطلب

پرسپولیس بازیکن ستاره هم مورد نیاز دارد / جعفر کاشانی

به گزارش مهر، جعفر کاشانی در گفتگو با رادیو تهران، راجع به اینکه کلوب ها باید بازیکن ستاره جذب کنند یا بازیکنان کم نام و نشان و با انگیزه؟ گفت: امیدوارم..

ادامه مطلب

تشکیل کمیته پیگیری استخدام‌های سال 92 متروی پایتخت کشور عزیزمان ایران

رئیس کمیسیون سلامت شورای شهر پایتخت کشور عزیزمان ایران توضیحات معاون شهردار در خصوص استخدام‌های مترو را آدرس غلط دانست. تشکیل کمیته پیگیری است..

ادامه مطلب

صحت انتخابات در چند شهرستان استان پایتخت کشور عزیزمان ایران تایید شد

رییس هیات نظارت بر انتخابات شوراهای شهر و دِه در استان پایتخت کشور عزیزمان ایران از تایید قطعی صحت انتخابات در چند شهرستان این استان خبر داد. ..

ادامه مطلب

حضور سرزده «بز» در استودیو برنامه زنده

به تازگی یک فیلم در اینستاگرام، تلگرام، شبکۀ اجتماعی فیس بوک و … انتشار یافته که در آن یک «بز» به درون استودیوی برنامه زنده گفتگو محور وارد می ش..

ادامه مطلب

واریز 30.7 میلیاردی به حساب کلوب پرسپولیس (سند)

چالش کلوب پرسپولیس وشخص طاهری با اسپانسر کلوب کم کم و با ورود بالادستی ها در وزارت ورزش به سمت همگرایی پیش می رود. واریز 30.7 میلیاردی ب..

ادامه مطلب

دختر دانش آشتیانی از اتهامات مبری شد ، پرونده واردات پوشاک دختر وزیر مختومه شد

دبیر کمیسیون مبارزه با قاچاق کالا و ارز استان پایتخت کشور عزیزمان ایران گفت: حکم برائت دختر وزیر آموزش و پرورش صادر شده است و پرونده مختومه است. ..

ادامه مطلب

چه کسانی مسکن اجتماعی می گیرند؟ ، دلایل زیاد کردن اجاره‌بها

مشاور وزیر راه و شهرسازی گفت: شاخص مسکن اجاره‌ای در شهر پایتخت کشور عزیزمان ایران و در کل مناطق شهری نسبت به مدت مشابه در سال قبل، به ترتیب ۱۱.۵ و ۹..

ادامه مطلب

رعب و وحشت لندن را فراگرفت

یک خودروی ون در مرکز لندن عابران را زیر گرفت و هم‌زمان در محله‌ای نزدیک به این اتفاق تروریستی یک مرد در رستوران با چاقو به دیگران حمله کرد. ..

ادامه مطلب

حمله با چاقو بعد از زیر گرفتن مردم ، هجوم دوباره یک ماشین به عابران پیاده در قلب لندن

پلیس لندن از وقوع یک «حادثه بزرگ» در پل «وست مینیستر» و زیر گرفته شدن عابران پیاده به وسیله یک ماشین خبر داد. هجوم دوباره یک ماشین به عاب..

ادامه مطلب