ملت آمریکا رسانه ها وزارت خارجه دونالد ترامپ

ملت: آمریکا رسانه ها وزارت خارجه دونالد ترامپ اخبار بین الملل

4 نفر کشته و 3 نفر مصدوم شدند ، تصادف مرگبار در اتوبان ارتش

سخنگوی آتش‌‌نشانی از وقوع یک تصادف مرگبار در بامداد روز جمعه خبر داد و گفت: در این اتفاق ۴ نفر کشته و ۳ نفر مصدوم شدند.  تصادف مرگبار در..

ادامه مطلب

20 شاهزاده بازداشت‌‎شده سعودی آزاد شدند

دست‌کم بیست نفر از مسئولان عالی‌رتبه سعودی که پیشتر به اتهام فساد بازداشت شده است بودند، آزاد شدند.  20 شاهزاده بازداشت ‎شده سعودی آزا..

ادامه مطلب

دانشجو ستاره دار وجود ندارد / غلامی

وزیر علوم‌ گفت: دانشجو ستاره دار وجود ندارد و آنچه که با این نام خوانده می شود داوطلبان ورود به دانشگاه ها هستند. غلامی: دانشجو ستاره دار وجود ندا..

ادامه مطلب

قیمت بنزین ۱۵۰۰ و قیمت گازوئیل ۴۰۰ تومان است / دولت

درحالی که کارشناسان با بررسی اهداف درنظر گرفته شده است در بودجه ۹۷ گرانی قریب‌الوقوع قیمت بنزین را پیش‌بینی کرده بودند، سیگنال‌های تازه از سوی دولت این احت..

ادامه مطلب

آینده منزل میلیاردی قالیباف چه می‌شود؟

«خانه «مهربان» مربوط‌ به دوره پهلوی اول است که در سال ٨٤ در فهرست میراث ملی ثبت شده است هست. شهرداری منطقه ١٢ این منزل و دو منزل اطراف را یکباره مرمت ..

ادامه مطلب

پشت پرده وام‌های بی‌بازگشت

یک نماینده مجلس و یک اقتصاددان در گفت و گو با فرارو علت کند پیش رفتن پیگیری به پروندههای بدهکاران بانکی را نفوذ سیاسی آنها می‌دانند. بنا به گفته این دو کارشنا..

ادامه مطلب

تمام مارهایی که عربستان پرورش داده، خود آنها را گزیده است / ظریف

وزیر خارجه کشور عزیزمان ایران در مصاحبه با راشاتودی گفت تمام مارهایی که عربستان در منطقه رها کرده، نهایتا خودش را گزیده است. ظریف: تمام مار..

ادامه مطلب