ملت آمریکا رسانه ها وزارت خارجه دونالد ترامپ

ملت: آمریکا رسانه ها وزارت خارجه دونالد ترامپ اخبار بین الملل

کی‌روش بیرانوند را توبیخ می‌کند؟

علیرضا بیرانوند در بازی با ترکیه حرکتی را انجام داد که دو سالی بود به نظر می رسید به او گفته شده است انجامش ندهد.  کی روش بیرانوند را..

ادامه مطلب

بی‌شک برگزاری موفق، آرام و سالم این انتخابات یک پیروزی بزرگ جهت دولت و مردم ونزوئلا است / روحانی

رئیس‌ جمهوری اسلامی کشور عزیزمان ایران در پیامی با تبریک گزینش مجدد «نیکلاس مادورو موروس» به عنوان مدیر جمهوری بولیواری ونزوئلا ، تاکید کرد: بی‌شک برگزا..

ادامه مطلب

پوستر فیلم سینمایی «در وجه حامل» رونمایی شد

پوستر فیلم سینمایی «در وجه حامل» به کارگردانی بهمن کامیار در آستانه اکران عمومی، با طراحی روژان ایرجی رونمایی شد. پوستر فیلم سینمایی «در وجه ..

ادامه مطلب

اختلافات را کنار بگذاریم/ باید جهت امور مردم راه حل پیدا کرد ، کاشانی

خطیب نماز جمعه این هفته پایتخت کشور عزیزمان ایران گفت: باید به جوانان کشور تکیه کرد و جهت امور مردم مثل اشتغال، ازدواج و سرمایه‌گذاری راه‌حل پیدا کرد...

ادامه مطلب

پیشگیری از سرماخوردگی با رژیم غذایی پر فیبر

نتایج یک مطالعه نشان می دهد که رژیم غذایی پرفیبر با تقویت سیستم ایمنی بدن از مبتلا شدن به سرماخوردگی و آنفلوآنزا پیشگیری می کند. پیشگیری ..

ادامه مطلب

ارتباط بین قد و هوش ناشی از اندازه مغز است

به گزارش مهر، گزارشات چندین مطالعه قبلی نشان داده اند که بین قد و توانایی کلی آشنایی یعنی هوش ارتباط وجود دارد، ولی مکانیسم این رابطه همچنان نامشخص بوده..

ادامه مطلب

اگر دو سال پیش خبر رسان تلگرام مسدود می‌شد، تبعات آن کم‌تر بود/ اجرای رد مال د

سومین جلسه دادستانی پایتخت کشور عزیزمان ایران در سال ۱۳۹۷ با حضور تعدادی از معاونان و قضات زن این دادسرا، روز شنبه بیست و دوم اردیبهشت‌ماه، به ریاست دکت..

ادامه مطلب

محسن هاشمی عالی ترین گزینه جهت شهرداری پایتخت کشور عزیزمان ایران است / لاهوتی

رییس فراکسیون مدیریت شهری مجلس گفت: کاری به حاشیه‌های سیاسی ندارم ولی آقای محسن هاشمی از نظر توانمندی، تخصص، تجربه مدیریتی و آشنایی با ظرفیت‌ها و چالش‌های ش..

ادامه مطلب