ملت آمریکا رسانه ها وزارت خارجه دونالد ترامپ

ملت: آمریکا رسانه ها وزارت خارجه دونالد ترامپ اخبار بین الملل

رشد 6 درصدی معاملات بخش مسکن

سیف گفت: معاملات بخش مسکن نسبت به مدت مشابه سال گذشته حدود 6 درصد رشد نشان می‌دهد.  رشد 6 درصدی معاملات بخش مسکن عبارات مهم : مرکزی ..

ادامه مطلب

در ناآرامی های خیابانی اخیر،ارز و طلا و بورس چه تغییراتی کرد؟

نخستین جرقه اعتراضات اخیر در روز 8 دی ماه در مشهد زده شد. تنها چند روزپس از اعتراضات اخیر، اقتصاد کشور عزیزمان ایران و بازارهای آن تحت تأثیر قرار گرف..

ادامه مطلب

قیمت بنزین ۱۵۰۰ و قیمت گازوئیل ۴۰۰ تومان است / دولت

درحالی که کارشناسان با بررسی اهداف درنظر گرفته شده است در بودجه ۹۷ گرانی قریب‌الوقوع قیمت بنزین را پیش‌بینی کرده بودند، سیگنال‌های تازه از سوی دولت این احت..

ادامه مطلب

پشت پرده وام‌های بی‌بازگشت

یک نماینده مجلس و یک اقتصاددان در گفت و گو با فرارو علت کند پیش رفتن پیگیری به پروندههای بدهکاران بانکی را نفوذ سیاسی آنها می‌دانند. بنا به گفته این دو کارشنا..

ادامه مطلب

برق در آستانه زیاد کردن قیمت

ایران در بین ۲۰۰ کشور دنیا، جزء سه کشور دارای کمترین تعرفه برق هست؛ علاوه‌ بر این در هیچ جای دنیا قیمت برق جهت بخش کشاورزی تا این اندازه پایین نیست، به ..

ادامه مطلب

انگیزه‌های تازه رشد بورس

شاخص کل بورس پایتخت کشور عزیزمان ایران طی معاملات روز گذشته با رشد 118 واحدی (معادل 15/ 0 درصد) بخشی از افت های هفته گذشته را جبران کرد و به سطح 81 هزا..

ادامه مطلب

چه کسانی مسکن اجتماعی می گیرند؟ ، دلایل زیاد کردن اجاره‌بها

مشاور وزیر راه و شهرسازی گفت: شاخص مسکن اجاره‌ای در شهر پایتخت کشور عزیزمان ایران و در کل مناطق شهری نسبت به مدت مشابه در سال قبل، به ترتیب ۱۱.۵ و ۹..

ادامه مطلب

دادگاه آمریکا با وکالت رضا ضراب به وسیله شهردار سابق نیویورک موافقت کرد

یک دادگاه فدرال آمریکایی اعلام کرد، رودی جولیانی، شهردار سابق نیویورک و میشائیل موکاسی، دادستان کل سابق آمریکا می توانند وکالت تاجر ثروتمند ایرانی-ترک، رضا ضراب ..

ادامه مطلب