ملت آمریکا رسانه ها وزارت خارجه دونالد ترامپ

ملت: آمریکا رسانه ها وزارت خارجه دونالد ترامپ اخبار بین الملل

طارمی عالی ترین بازیکن هفته الغرافه شد

به گزارش ایسنا و به نقل از سایت الغرافه، هفته قبل الغرافه در هفته چهاردهم لیگ ستارگان قطر به مصاف الخور رفت و توانست با نتیجه دو بر یک به پیروزی برسد. ..

ادامه مطلب

تنها نقطه ضعف پرسپولیس ، دردسرهای شیرین برانکو با حضور دو بازیکن

صدرنشین مسابقه های لیگ برتر که باید خود را جهت حضور در فصل تازه لیگ قهرمانان آسیا آماده کند با دردسر شیرینی مواجه شده است هست. هر چند نقطه ضعف بزرگی هم در ای..

ادامه مطلب

بروزترین بدشانسی استقلال!

روزنامه خبر ورزشی این کارتون را با عنوان «باشگاه استقلال با یک لشکر مصدوم!» منتشرکرد. بروزترین بدشانسی استقلال! عبارات مهم : استقلال ..

ادامه مطلب

صعود مقتدرانه والیبال کشور عزیزمان ایران به مسابقه های قهرمانی دنیا

تیم ملی والیبال کشور عزیزمان ایران با پیروزی سه بر صفر برابر قزاقستان موفق شد جواز افزایش به مسابقه های قهرمانی دنیا ۲۰۱۸ را کسب کند. صعود..

ادامه مطلب

پیشنهاد ٢ میلیاردى اروپایى براى ستاره پرسپولیس رد شد

به گزارش ایلنا، درخشش دروازه بان تیم ملی فوتبال در کلوب پرسپولیس موجب شد تا تیم لیگ برتری فنرباغچه خواهان به خدمت گرفتن این سنگربان جوان شود و درخواست..

ادامه مطلب

پرسپولیس بازیکن ستاره هم مورد نیاز دارد / جعفر کاشانی

به گزارش مهر، جعفر کاشانی در گفتگو با رادیو تهران، راجع به اینکه کلوب ها باید بازیکن ستاره جذب کنند یا بازیکنان کم نام و نشان و با انگیزه؟ گفت: امیدوارم..

ادامه مطلب

واریز 30.7 میلیاردی به حساب کلوب پرسپولیس (سند)

چالش کلوب پرسپولیس وشخص طاهری با اسپانسر کلوب کم کم و با ورود بالادستی ها در وزارت ورزش به سمت همگرایی پیش می رود. واریز 30.7 میلیاردی ب..

ادامه مطلب

پرونده بازی کشور عزیزمان ایران – چین در کمیته انضباطی فیفا

میزبانی کشور عزیزمان ایران در بازی برابر چین در مرحله مقدماتی جام جهانی 2018 روسیه با گزارش ناظر بازی مورد پیگیری کمیته انضباطی فیفا قرار خواهد گرفت. ...

ادامه مطلب